У черкаських загальноосвітніх закладах таки призупинили навчальний процес

Новини Черкаси

Черкаські загальноосвітні заклади не працюватимуть з 3 до 7 березня. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час власного засідання у зв’язку з тимчасовим обмеженням споживання газу, через заявлений Міненергетики та вугільної промисловості дисбаланс в 15−20 млн. кубів на добу.

Керівники установ мають знизити температурний режим до технологічного мінімуму, а ось медичні заклади мають подбати про джерела резервного живлення.

“Між іншим, як заявив на засіданні представник від Черкаської ТЕЦ, певною мірою заявлене обмеження Черкасам не є таким страшним. Бо ТЕЦ опалює місто на 80 % завдяки вугіллю. А Припортова котельна на «Митниці», яка живиться голубим паливом, торік модернізована та працює з урахування технологічного мінімуму та суцільної економії. Також на засіданні прозвучала ініціатива керівника міськрайонного відділення ДСНС Андрія Хижняка про доцільність утворення спеціальної робочої групи, яка буде цілодобово моніторити стан газопостачання в Черкасах. Відповідно вживати необхідних заходів на рівні виконавчого комітету.”, – інформують на сайті “Нова доба”.

Розповісти друзям
  • 13
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.