У Черкаських квартирах почастішали випадки розбиття ртутних термометрів

Медицина Черкаси Новини Черкаси

За минулу добу роботи рятувальникам додали  розбиття ртутних термометрів. Всього 2 лютого було здійснено 3 виїзди на випадки.

002

2 лютого,  о 15:10 до черкаських рятувальників надійшло повідомлення про те, що  в одній із квартир по вулиці Героїв Сталінграду, внаслідок власної необережності господарів розбився побутовий термометр, через що у помешканні стався розлив ртуті. До місця події виїхали фахівці держслужби із надзвичайних ситуацій, які під час демеркуризації квартири зібрали близько 4-х грамів розлитої ртуті.

О 23:00,  у квартирі житлового будинку на вулиці Орджонікідзе господарка, вимірюючи температуру, ненароком також розбила ртутний термометр. Вже за декілька хвилин після отримання повідомлення на місці розливу небезпечної речовини працювали співробітники групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС. Після того як рятувальники зібрали близько 4-х грамів розлитої ртуті, була проведена повна демеркуризація помешкання.

Аналогічний  випадок стався о 01:10, наступного дня  в одній із квартир житлового будинку на вулиці Корольова.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.