У Черкаському дитсадку завершують ремонт приміщень

Новини Черкаси

Незабаром черкаські вихованці Дошкільного навчального закладу № 86 «Світанок» прийдуть у оновлений садок. Нині тут триває капітальний ремонт. Один мільйон гривень державних коштів на такі роботи спрямував з фонду соціально-економічного розвитку народний депутат Владислав Голуб, до виборчого округу якого входить Черкащина.

Днями в рамках роботи на своєму виборчому окрузі нардеп особисто перевірив хід ремонтних робіт. Директор дитсадка розповідає, роботи ведуться відповідно до затверджених документів, планують здати об’єкт до нового року. Переконана, вихованці цього річ відзначатимуть свята у осучасненому закладі.

«Ми проводимо ремонт на харчоблоці, на пральні, в коридорах, на маршових сходах, в тамбурі, в маніпуляційній. Все це нам обійшлося в мільйон гривень. Дуже вдячна усім, хто допомагав»,- зауважила в ході огляду ремонту директор ДНЗ № 86 «Світанок» м. Черкаси Людмила Шикер.

Роботи стартували з вересня місяця, а до 25 грудня планують завершити, на час ремонтних робіт діти відвідують інший садок , або перебувають удома з рідними, запевнила керівник закладу.

«Я сподіваюсь, що вже найближчим часом у цей навчальний заклад повернуться діти і відтепер перебуватимуть у комфортних умовах , як того і потребує ДНЗ»,- прокоментував народний депутат під час огляду садка.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.