У Черкаському Дніпрі виявляють браконьєрські сітки та порушників рибальства

Новини Черкаської області

Нерест – період коли рибальське щастя можна спробувати лише з однією вудочкою і тільки на спеціально відведених ділянках водойм. Про це повідомляють у фейсбуці Патрульна поліція в Черкаській області.

“Господарникам варто взяти до уваги, що упродовж нерестового періоду заборонено проводити у рибогосподарських водних об’єктах та у прибережних захисних смугах будь-яку діяльність.  Також заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.”, – повідомляють у поліції.

Відтак співробітниками водної патрульної служби поліції в ході проведення операції щодо недопущення та припинення незаконного вилову риби під час нересту, були затримані мешканці села Мошни, які знаходились в гумовому човні та за допомогою сіток здійснили незаконний вилов риби – плотва (258 шт.) чим завдали шкоди на понад 22 тисячі гривень. Даний факт зареєстрований слідчо-оперативною групою Черкаського відділу поліції.

Також під час патрулювання на воді поліцейські виявляють та вилучають браконьєрські сітки. Зараз матеріали передані до Державної екологічної інспекції для прийняття рішення в рамках чинного законодавства.

Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.