У Черкаській ЗОШ № 5 відремонтують спортивну залу (фото)

Новини Черкаси

У Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 тривають роботи з  капітального ремонту покрівлі та спортивної зали. Всього на проведення робіт  виділено понад  1 мільйон гривень.

information_items_3246

Кошти віділені  в рамках Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас (ПСЕР) та міського бюджету на 2015 рік ухваленої у квітні поточного року.

Читай також: Депутати Черкаської міської ради здолали вето міського голови щодо Програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2015 рік (відео)

Загальний кошторис будівельно-ремонтних робіт 1 мільйон 121 тисяча гривень.

IMG_5864

–  Оскільки  робота об’ємна, то встигнути до початку навчального року не вдасться, – розповідає директор школи  Валентина Анатоліївна Чурчина. Намагатимемося до жовтня закінчити всі роботи. Вже практично закінчили ремонт роздягалень, душових  та холу біля спортивної зали. Старе покриття даху знімають, а згодом будемо по-новому крити.

Окрім ремонту, територію школи облаштували лавочками. Жителі мікрорайону облюбували затишне місце. Тепер до нас приходять бабусі й дідусі з онуками, а також молоді матусі. Привчаємо діток до школи змалечку.

Інформує міський департамент освіти

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.