У Черкаській організації Аграрної партії спростували недостовірну інформацію щодо нардепа Голуба

Новини Черкаської області

Черкаська обласна партійна організація Аграрної партії України 31 липня 2017 року після візиту народного депутата Владислава Голуба в м. Золотоноша оприлюднила на своїй сторінці в «Фейсбук» недостовірну та негативну інформацію щодо нардепа. Зокрема про те, що нібито Владислав Голуб був помічником одіозного Леоніда Черновецького та не голосував за визнання Росії країною-агресором. Втім 1 березня цього року законослухняні партійці на тій же соціальній сторінці опублікували спростування.

Відвідуючи Золотоношу наприкінці липня минулого року нардеп сконцентрував свою увагу саме на спілкуванні з громадськістю, шукаючи спільні рішення задля подолання екологічної кризи й незручностей щодо ремонту колектору. Втім наштовхнувся на небажання міської влади співпрацювати в інтересах жителів, мало того – на політичні баталії з боку представників Черкаського обласного осередку Аграрної партії. Тож не міг залишити поза увагою інформацію негативного змісту в свою адресу та недостовірні й неперевірені факти, які поширили в соцмережі, і звернувся з позовною заявою про захист честі, гідності, ділової репутації,спростування недостовірної інформації.

«Насправді я ніколи не був помічником Черновецького Леоніда Михайловича. Насправді я голосував за Постанову Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи,Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» від 27.01.2015 № 1854»,– йшлося у позовній заяві Владислава Володимировича.

10 жовтня на своїй публічній сторінці у соціальній мережі Владислав Голуб опублікував інформацію про те, що рішенням Соснівського районного суду м. Черкаси оприлюднену Черкаським обласним осередком Аграрної партії інформацію визнано недостовірною.

Спростування представники партії опублікували лише 1 березня цього року: «Ми як Організація, яка неухильно дотримується Конституції та Законів України, розміщуємо спростування, на яке ми зобов’язані рішенням суду».

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

1 коментар до “У Черкаській організації Аграрної партії спростували недостовірну інформацію щодо нардепа Голуба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.