У Черкаській області оголошено штормове попередження

Новини Черкаської області

За даними Українського гідрометеоцентру, 31 жовтня на території Черкас та області очікуються пориви  вітру до 17-22 м/с. Часом невеликий дощ з мокрим снігом. Вітер північно-західний. Температура протягом доби по області 1..6º, у Черкасах протягом доби 3..5º.

Міська влада звертається до всіх жителів міста з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних з ускладненням погодних умов – без необхідності не покидати оселі, перевірити чи зачинені вікна та чи можуть бути пошкодженими ваші авто, якщо вони перебувають на відкритій території.

Також управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу нагадує про необхідність дотримання правил безпеки  при штормовому вітрі – і дорослим, і, тим більше,  – дітям перебувати далеко від ліній електропередачі, дерев, рекламних щитів і всього того, що може на вас упасти. Також не варто залишати  у цих небезпечних місцях свій автотранспорт!

У разі, якщо ви помітили повалені дерева, інші конструкції, обриви дротів та інше варто телефонувати на номер рятувальної служби «101» та до опереативної служби Черкаської міської пради за коротким номером 15-05 або з мобільного  (050)464-60-60.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.