У Черкаській області іноземці врятували дитину, яка тонула на місцевому ставку

Новини Черкаської області

У Шполі громадяни Франції врятували хлопчика, який перебуваючи на місцевому ставку без дорослих, ледь не потонув на глубині.

Як повідомляють на сайті Управління ДСНС України в Черкаській області, хлопчики 6-8 років відпочивали на місцевому ставку без дорослих. З часом один із дітлахів потрапивши на глубину почав тонути. Перелякавшись, діти почали кричати та щодуху кликати на допомогу. На щастя, на крики дітей поспіли троє робітників Шполянського насіннєвого підприємства, які знаходилися неподалік.

Витягнувши на берег дитину, що не подавала ознак життя, дорослі почали робити штучне дихання та непрямий масаж серця.

Коли на місце події прибула бригада швидкої медичної допомоги, дорослі вже зуміли повернути хлопчика до життя, він почав дихати та у нього з‘явився пульс.

Дитину, яка перебувала у важкому стані, терміново доставили до реанімаційного відділення Шполянської центральної районної лікарні.

Як стало відомо, рятівниками виявилися громадяни Франції, – Франк, Бенуа та молода жінка Кристель, які перебувають в Україні у робочому відрядженні. Співробітники місцевого підрозділу ДСНС зустрівшись із рятівниками, подякували французам за небайдужість та професійні дії під час порятунку дитини.

Наразі життя хлопчика поза небезпекою.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.