У Черкаській міській раді кажуть, що ситуація з вивозом сміття налагоджується

Новини Черкаси

У Черкаській міській раді стверджують, що вивіз сміття в місті відновлено. На сьогоднішній день по місту працює шість спеціальних автомобілів товариства “Умвельт Україна.

Нагадаємо, що в  комунальному підприємстві “Черкаська служба чистоти” раніше повідомлялося про можливий сміттєвий колапс у Черкасах, який може виникнути через закінчення договору з підприємцем та зношеність власного автопарку.

У комунальному підприємстві стверджували, що 31.12.2017 року закінчилась дія договору на перевезення побутових відходів від 04.11.2015 року №04-11, що укладено між КП «Черкаська служба чистоти» та ТОВ «Умвельт Україна»З метою отримання дозволу на укладення нового договору, КП “Черкаська служба чистоти”, заздалегідь, у грудні 2017 року, подала проект нового договору з ТОВ «Умвельт Україна» до Департаменту ЖКК для його подальшого винесення на погодження виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Проте, цього так і не було зроблено. Засідання виконавчого комітету не відбуваються, через відсутність кворуму.

Вчора виконувач обов’язків директора департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Танюк повідомив, що сміття із контейнерних майданчиків у дворах черкаських багатоповерхівок нині вивозить шість автомобілів товариства «УМВЕЛЬТ Україна». Цього достатньо, щоб працювати за графіком та вчасно вивозити відходи.

“На початку тижня ми провели зустріч із керівництвом компанії «УМВЕЛЬТ Україна» стосовно неналежного надання послуги з перевезення твердих побутових відходів. На той момент сміття в Черкасах вивозило тільки дві машини, – говорить Сергій Олександрович. – Станом на вчора на маршрутах працювало шість автомобілів, графік вивезення сміття – відновлений. Усе, що накопилося раніше, підрядна організація вивезла. Тож говорити зараз про критичну ситуацію – недоречно»”, – повідомив Сергій Танюк.

Більше того, за його словами, представники ТОВ «УМВЕЛЬТ Україна» провели зустріч з німецькими інвесторами, на якій було погоджено новий інвестиційний план та закупівля нової техніки для підприємства.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.