У Черкасах учасникам АТО присвятили боксерський турнір

Новини Черкаси

Другий традиційний боксерський турнір, присвячений Дню захисника України та на честь загиблих учасників АТО пройшов у Черкасах наприкінці минулого тижня. У ньому показали свої уміння понад 50 вихованців різних вікових категорій із спортивних шкіл Черкас та Києва. Вже другий рік поспіль такий турнір на честь усіх захисників України, які боролись за перемогу, організовує громадська організація «Черкаський союз учасників АТО», підтримують меценати міста, народний депутат України Владислав Голуб. Змагання провели на базі Боксерського клубу СК «Манеж».

Як і попереднього року мета турніру – виховання спортивної та патріотичної молоді, налаштованої на здобуття перемоги, яка цінує та знає своїх героїв.

– Ми організували такий турнір для всіх хлопців нашого міста хто може і хоче тренуватися, щоб в подальшому вони змогли себе реалізувати, спонукаємо їх займатися спортом, відшуковуємо спонсорів, меценатів, які нам допомагають, популяризуємо бокс, робимо наше місто сильнішим,- розповів тренер Боксерського клубу «Манеж» Артем Савенко.

Як розповіли організатори, на рингу пройшли справжні запеклі бої за перемогу, гідні результати показали як найменші так і старші боксери.

Один з вихованців київської спортивної школи «Олімп» Тіхонов Саша розповів, що приїхав сюди за перемогою і щойно отримав її у поєдинку. Говорить, що займається боксом два з половиною роки, мріє стати боксером. «В майбутньому хочу стати чемпіоном України, за час занять боксом перемагав вже близько 10 разів»,- зізнається юний спортсмен.

16-річний Ваня Бурим кількість своїх успішних поєдинків не рахує, каже що вже було багато, навчається в Черкаському художньо-технічному коледжі, на змагання приїхав, щоб здобути ще більше досвіду і показати себе як майбутнього боксера.

Після проведення поєдинків усі переможці отримали свої нагороди та цінні призи від спонсорів. Цінними подарунками від народного депутата Владислава Голуба нагородили спортсменів, які показали кращі результати. Від імені народного депутата привітала з перемогами спортсменів помічник-консультант Владислава Голуба Інна Ключка: «Дякуємо організаторам і учасникам за цей чудовий турнір, за можливість показати всім нам, що ви сильні, спортивні, що наша Україна зростає і міцнішає разом з вами. Успіхів вам, вагомих здобутків у спорті і в житті».

Розповісти друзям
  • 10
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.