У Черкасах та області оголосили штормове попередження

Новини Черкаської області

Черкаський обласний центр з гідрометеорології попереджає про штормове попередження та небезпечне гідрометеорологічне явище по м. Черкаси та Черкаській області.

Вдень 24 вересня очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у Черкасах та місцями по області сильний дощ.

До черкасців звертаються з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час можливих надзвичайних подій, пов’язаних із ускладненням погодних умов — без необхідності не покидати оселі, перевірити чи зачинені вікна та чи можуть бути пошкодженими ваші авто, якщо вони перебувають на відкритій території.

Також містянам нагадують про необхідність дотримання правил безпеки при штормовому вітрі – і дорослим, і, тим більше, – дітям перебувати далеко від ліній електропередачі, дерев, рекламних щитів і всього того, що може на вас упасти. Також не варто залишати у цих небезпечних місцях свій автотранспорт.

У разі, якщо ви помітили повалені дерева, інші конструкції, обриви дротів та інше варто телефонувати на номер рятувальної служби «101» та до опереативної служби Черкаської міської пради за коротким номером 15-05 або з мобільного (050)464-60-60, (068)791-70-67 та (073)700-15-05.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.