У Черкасах розпочала роботу школа майбутнього директора

Новини Черкаси

28 листопада відбулося перше заняття Школи майбутнього директора. Про це інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Нагадаємо, при департаменту освіти та гуманітарної політики, з метою підвищення фахового рівня педагогічних працівників, формування кваліфікованого кадрового складу директорів закладів загальної середньої освіти, вмотивування перспективних педагогічних працівників до роботи на керівних посадах в закладах загальної середньої освіти, участі у конкурсах на заміщення вакантних посад керівників закладів,  ознайомлення майбутніх керівників із законодавством у галузі освіти,  сучасними тенденціями реформування освіти, психолого-педагогічними аспектами  організації освітнього процесу створено відповідну школу.

Більше 20 зареєстрованих майбутніх директорів вчора навчалися бути лідерами, вести свій колектив. Всі вони працювали у групах, виконували завдання, самостійно доповідали. Розпачалось заняття з виступу директора департамену освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова. Він презентував структуру департаменту та управління освіти, зокрема, мережу закладів освіти міста та вихованців.

Грунтовну лекцію на тему “Управління якістю надання освітніх послуг закладами загальної середньої освіти” прочитали Зоя Рябова – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки управління та адміністрування університету менеджменту освіти Академії педагогічних наук України та Тетяна Махиня – кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки управління та адміністрування університету менеджменту освіти Академії педагогічних наук України.

– Перше заняття Школи пройшло плідно та цікаво. В такому темпі і будемо продовжувати свою роботу в подальшому, – наголосив Сергій Воронов.

Розповісти друзям
  • 24
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.