У Черкасах знову відтермінували початок ямкового ремонту доріг

Новини Черкаси

Під час наради з комунальниками, яку проводив міський голова Анатолій Бондаренко його однопартієць Олексій Мельник, що очолює КП “Челуаш” відповідальне за ямковий ремонт та утримання доріг, пообіцяв ліквідувати ямковість на дорогах Черкас з настанням сприятливих погодніх умов. Попередньо роботи обіцяли розпочати з 15 березня.

– У цілому до старту аварійного ремонту дорожнього покриття в місті ми готові, бітум закупили, рециклер працює, – розповів він. – Але земля промерзла й поки що не зовсім доцільно починати ці роботи, утім, на найбільш проблемних ділянках ми починатимемо усувати ямковість – повідомив Олексій Мельник. Перелік ділянок він не озвучив.

В той же час очільник міста наголосив на потребі проведення аварійних ремонтів протягом квітня-травня. Він навіть перелічив деякі вулиці із жахливим станом покриття (Дахнівська, Симиренківська (колишня – Рябоконя), Пастерівська ).

В той же час підприємством КП “Челуаш” розпочато тендерні процедури  по закупівлі асфальтної суміші. А департамент житлово-комунального комплексу має забезпечити тендр на саме проведення поточного ремонту.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому під час оперативної наради в Черкаській міській раді було визначено 15 березня, як дату початку поточних ремонтів міських доріг. Втім погодні умови початку березня дійсно не сприяють ремонту.

Читай також: В Черкасах працює “гаряча” лінія щодо стану тротуарів та доріг

З 15 березня хочемо розпочати аварійний ямковий ремонт, а потім і ямковий, на жаль, дороги після зими в неналежному стані, – повідомив тоді міський голова.
Розповісти друзям
  • 17
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.