У Черкасах журналісти вимагали покарати винних у побитті фотокореспондента Ігоря Єфімова

Новини Черкаси

Сьогодні черкаські журналісти вийшли на Соборну площу, аби нагадати правоохоронцям про справу побиття журналіста Ігоря Єфімова, досі винні у скоєнні злочину залишаються не покараними й продовжують працювати на своїх посадах.

«Ми вирішили, що проведемо попереджувальну акцію, щоб нагадати правоохоронцям і владі, що ми не забули, що нас били, ми не забули, що правоохоронці порушували закон, що вони виконували злочинні накази, ми не тільки не будемо миритися, а будемо будь-якими можливими методами боротись за те, щоб, по-перше, ці люди були встановлені і покарані, вони не повинні працювати у правоохоронних органах, вони не мають ніякого морального права там знаходитись після того, як виконували злочинні накази. По-друге, ми хочемо показати, що ми солідарні, будемо боротися за свої права»,- прокоментував координатор акції Володимир Лимаренко.

Також на площу вийшли й очільник Головного управління національної поліції Черкаської області Валерій Лютий та керівник прокуратури Черкаської області Сергій Овчаренко, щоб надати відповідь на це питання.

Так, за словами Сергія Овчаренка, зараз проводиться розслідування й найближчим часом буде результат. Проте журналісти твердо заявляють, що справа умисно затягується, оскільки ще у 2014 році були надані усі докази, відповідні документи та відеоматеріали.

Також на акцію журналісти принесли плакати з фото Ігоря Єфімова та переліком правоохоронців, які були задіяні у побитті, або не заважали його бити.

Нагадаємо, 20 січня 2014 року Ігор Єфімов був жорстоко побитий правоохоронцями під час зачистки блок-посту активістів на черкаській дамбі. Він був на місці подій у жовтому жилеті «преса», із бейджем і фотокамерою.

 Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.