У Черкасах запустили сервіс онлайн запису до лікарів медзакладів

Новий сервіс “Мій Медкабінет” забезпечить онлайн запис пацієнта до лікарів медичних закладів міста.

Презентували сьогодні таку послугу для черкащан керівник департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олег Стадник, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та керівник проекту з боку виконавця Вадим Терентюк.

Також у ході розповіді показали як можна зареєструватись у системі і записатись на прийом.

Так організатори зауважують, відтепер можна не виходячи з дому здійснити онлайн запис до лікаря будь-якого медичного закладу міста, адже у системі об’єднані усі медзаклади, які підпорядковані департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради. Крім того відзначили, що сервіс зроблений людьми, які працюють в Україні.

“У системі можна здійснити запис на прийом або відмовитись від прийому, ми передбачили і таку можливість. При обранні необхідного медзакладу ми бачимо список лікарів, їх часи прийому. Аби використовувати систему достатньо вказати дійсний номер мобільного телефону, дату народження. Побудували сервіс через смс-повідомлення для підтвердження або відміни прийому. Але той, хто двічі замовить послугу і впродовж двох місяців не з’явиться на прийом, потрапляє у чорний список, і протягом двох місяців він не матиме права реєструватись на прийом”, – розповів Вадим Терентюк.

Замовник цього сервісу – громада, тож сайт має покрову інструкцію, розроблена поліграфічна продукція для пацієнтів з необхідною інформацією. Нині організатори переконані, такий сервіс сприятиме зникненню черг, непорозумінь, адже створений для зручного способу комунікації.

Сьогодні такий досвід є передовим, інноваційним, бо з’єднані всі медзаклади, переконані розробники, до того ж система сертифікована і має надійний захист.

Здійснити запис можна зайшовши на сайт за адресою: www.mymedcabinet.com.ua

Інна Молчанова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.