У Черкасах запрацював легендарний туалет (фото)

Новини Черкаси

Цієї суботи в Черкасах відкрив свої двері туалет за 886 тисяч гривень. Дана споруда розташована на території парку “Хіміків” та абсолютно безкоштовна для відвідувачів. 

Будівництво цієї вбиральні розпочалося ще в 2014-му році. Новий туалет має можливість підігріву води, душову кабіну, якою зможуть користуватися працівники парку. Всього у вбиральні є чотири кімнати: жіночий та чоловічий відділи та відділ для осіб з обмеженими можливостями.

Як ми вже повідомляли, така вартість вбиральні виникла через тривале будівництво, а саме – підвищення вартості будівельних матеріалів. Для порівняння, подібні вбиральні в інших парках Черкас, а саме: туалет в Долині троянд обійшовся місту в 427 тисяч гривень, у парку Сосновий бір – у 280 тисяч гривень. Втім, їх вартість далеко відрізняється від нової вбиральні у парку Хіміків.

«Є експертний звіт державної будівельної експертизи, датований ще 22 грудня 2014 року, на той час вартість туалету була оцінена в 602 тисячі гривень. Важливий факт, який всі замовчують – це будівництво зовнішніх мереж, туалет знаходиться всередині парку і необхідно було провести водопостачання водовідведення та електромережі», – запевнив директор КП «Дирекція парків».

Тож за словами чиновника через те, що будівництво було припинено майже на три роки, зросла вартість будівельних матеріалів, крім того проведення усіх зовнішніх мереж потягнуло майже четверту частину від загальної вартості вбиральні.

Розповісти друзям
загрузка...

2 коментарів до “У Черкасах запрацював легендарний туалет (фото)

 1. 1

  0

  Неужели хоть один сайт написал о стоимости детальней, а не просто гонит пургу. Спасибо ребята.

 2. 3

  0

  Вопрос, господин Стойко с Радуцким нас за дураков держат?
  За миллион можно построить скромный дом в чертах города, провести канализацию и газ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.