У Черкасах з Генплану зникають річки?

Новини Черкаси

З Генерального плану Черкас в Дахнівці зникла річка, натомість з’явилися 16 нових земельних ділянок, які наразі продаються на аукціоні вартістю 350 тисяч гривень за земельну ділянку. З такою проблемою звернулась до народного депутата Владислава Голуба черкаський еколог Людмила Ткаченко. Наразі підготовлені депутатські звернення з метою з’ясувати законність цих земельних метаморфоз.

У Дахнівці зібрали 700 підписів під листом щодо незаконних забудов дахнівських земель.

“До мене як до голови природоохоронної організації «Еко-Світ» звернулися дахнівчани, – розповідає Людмила Ткаченко. – Відбулась зустріч з місцевими жителями. Люди передали лист з близько 700 підписами. Зібралися ми розібратися в ситуації, яка триває вже шостий рік та пов’язана із зазіханням незаконно забудувати землі на березі дренажного каналу на перетині вулиць Набережної та Братів Савченків.
Розмах корупції приголомшує. З’ясувалося, що з Генерального плану міста в Дахнівці зникла річка, натомість з’явилися 16 нових земельних ділянок, які наразі продаються на аукціоні вартістю 350 тисяч гривень за земельну ділянку.
На моє запитання до головного архітектора міста В. Чернухи, де зникла річка з Генплану, яка в натурі існує, архітектор відповів, що напевне це людська халатність.
Проте за таку людську «халатність» передбачена кримінальна відповідальність. Зауважу також, що все це відбувається без згоди громади, без проведення жодних громадських слухань, в коридорах та в кулуарах», – підкреслила Ткаченко.
Еколог наголосила, що будь-яка забудова прибережної території спричинить глобальне підтоплення мікрорайону, який і так фактично розташований на підземному озері. Жодна експертиза не дозволить будівництво в цій частині міста. Будівництво на прибережних територіях заборонено Земельним та Водним Кодексами, але у влади останнім часом, вочевидь, у пріоритеті інші кодекси…
«Дахнівська громада налаштована рішуче та категорично. Ніхто не дозволить порушувати законодавство України та ризикувати людськими життями.
Дякую депутатам Олегу Петренку та Владиславу Голубу, які зголосилися підписати депутатські звернення та
з’ясувати законність таких земельних маніпуляцій”, – зазначила голова «Еко-Світу».

“Черкаський кур’єр” від 15 березня 2017 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.