У Черкасах вирішили змінити каналізаційні люки

Новини Черкаси

Змінити всі каналізаційні люки в Черкасах вирішили депутати Черкаської міської ради під час сьогоднішньої сесії міськради.

Нагадаємо, що 17 листопада провалившись у каналізаційний колодязь загинув 6-ти річний хлопчик. Детальніше у відео-сюжеті від ТРК “Україна”…

З пропозицією змінити старі каналізаційні люки на нові виступив депутат ЧМР Руслан Зоря. Він наголосив, що інвентаризацію люків потрібно зробити протягом трьох місяців. Також обранець повідомив, що потрібно розібратися з оперативною службою Черкаської міської ради “1505”, мовляв, вони ігнорують повідомлення про відсутність каналізаційних люків від жителів Черкас.

Його запит ухвалили 36 міських обранців.

Ще одне рішення, яке підтримали 31 депутат, стосувалось винесення догани тим працівникам департаменту ЖКК, які неналежно виконували свою роботу, що й призвело до загибелі шестирічної дитини.

“Після трагедії, жодної догани не було винесено працівникам, які безпосередньо мали за це відповідати. Якщо якась трагедія в місті, то тільки тоді ви починаєте щось робити. Пропоную винести догану тим чиновникам, які за це відповідають, за неналежне виконання службових повноважень”. За це рішення утрималось лише 5 депутатів, ”проти” – не було.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.