У Черкасах вирішують хто краще стріляє з лука

Новини Черкаси Спорт Черкаси

У Черкасах, 8-го лютого, стартував чемпіонат України зі стрільби з лука. Урочисте відкриття відбулося в СК “Будівельник”. В змаганні бере участь більше 170 спортсменів з 10 областей країни.

На урочисте відкриття чемпіонату завітали представники міністерства молоді та спорту України, обласної та міської влади, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, тренери, спортсмени, вболівальники.

– Зал в спорткомплексі «Будівельник», має велику місткість, що дозволяє стріляти значній кількості людей.  Найкращі спортсмени цього чемпіонату у квітні-червні братимуть участь в м іжнародних змаганнях – це Кубок Європи серед юніорів (до 20 років) та кадетів (з 14 до 17 років) й у чемпіонаті Європи в Румунії, –  розповів представник міністерства молоді та спорту України, тренер штатних збірних команд зі стрільби з лука Михайло Пінчук.


Окрім цього, Михайло Григорович звернув увагу на цьогорічну кількість учасників, а стосовно команди з Черкас зауважив, що вона й минулого  року показала гарні результати, а цьогоріч,  серед учасників команди Софія Новицька, яка брала участь в чемпіонаті Європи та висловив задоволення чудовою організацією змагань на базі спорткомплексу «Будівельник», де стабільно проходять зимові чемпіонати.
Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед юнаків та юніорів триватиме до 10 лютого, за адресою: м. Черкаси, проспект Хіміків, 50/1 (СК “Будівельник”).

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.