У Черкасах вперше пройшов чемпіонат зі спідкубінгу

Освіта Черкаси

Складання кубиків у Черкасах стало вже не просто захопленням, а й набуло статусу чемпіонату. Черкаська гімназія № 9 об’єднала всіх любителів логічного мислення й вперше в місті провела чемпіонат на найшвидше скдадання кубиків.

У чемпіонаті взяли участь майже 70 учасників, вік яких – від семи до тридцяти семи років. Змагання проходили у трьох номінаціях: складання кубика два на два, три на три та складання оригінальних кубиків. Майстри складання оригінальних кубиків продемонстрували найрізноманітніші узори, комбінації на своїх кубиках.

Так учасниця Калиновська Дана розповіла, що у своєму в арсеналі має такі ексклюзивні кубики: фіше куб, піраморфікс, пірамідка геар куб, кубів рубік 4*4 кубів рубік 5*5.

” Найулюбленіший серед них – піраморфікс, бо він втрачає форму і його потрібно відновити,”- розповідає Дана.

Директор гімназії Ірина Топчій наголосила, що проводячи подібні конкурси, ми підтримуємо діток і їх розумні захоплення. Адже складаючи кубики насамперед треба знати формули, мати відмінне логічне мислення, швидкість, моторні пальчики. Прийшли підтримати розумників і представники міської влади Ігор Волошин, Людмила Бордунос, Ігор Коломоєць. А загалом організатори сподіваються, що такий чемпіонат приживеться в Черкасах і стане традиційним.
Інна Молчанова
Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.