У Черкасах відзначили День Соборності

Новини Черкаси

У Черкасах на Соборній площі 22 січня о 12 годині долучилися до всеукраїнської акції з нагоди 98-ї річниці проголошення Акта злуки України та утворили “Ланцюг Єднання”.

Громадські організації «Сокіл», «Студентська Свобода», Цивільний корпус «Азов» та небайдужі черкащани взялися за руки та проспівали гімн України.

«Сьогодні на Черкащині в усіх містах відбувається таке єднання: в Умані, Каневі, Золотоноші. Близько 100 міст України долучилося до такого заходу»,- зазначив один з організаторів акції Юрій Ботнар.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко привітав черкащан із Днем Соборності на своїй сторінці у «Фейсбук»: « На противагу ворогу, який намагається розколоти нашу державу, це свято нагадує: як і сто років тому, боротьба за самостійність і неподільність української держави триває! Приємно, що в 1919 році Універсал, що засвідчував єднання українських земель в єдину державу, на Софіївському майдані в Києві зачитав наш земляк – член Директорії, професор Федір Швець родом з Жаботина нині Кам’янського району Черкащини».

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.