У Черкасах відкликали 3 депутатів

Новини Черкаси

У четвер, 3 травня, Черкаська міська ТВК прийняла рішення про зміну депутатів міської ради. Відповідне рішення проголосовано у зв’язку з тим, що партії вирішили відкликати трьох депутатів міської ради. Зокрема статусу депутатів Черкаської міської ради за ініціативою виборців позбавлені – Цегвінцева Альона (Партія вільних демократів) та її однопартієць Чорнобіль Тетяна , а також депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Віталія Косяка.

Відповідну інформацію повідомили пердставники політичних сил.

Так за інформацією Сергій Кузляєва, новими депутатами Черкаської міської ради за рішенням міської ТВК від Партії вільних демократів стали – Наталья Даньковська та Максим Панасенко.

За повідомленням представника радикальної партії Ляшка Вадима Гайовича місце відкликаного рішенням партійного керівництва Віталія Косяка в міській раді займе Ірина Гончаренко, оскільки наступний за списком пан Мкртчян (молодший) відмовився від мандата депутата.

Прокоментув відкликання Віталія Косяка і лідер партії Олег Ляшко: “Так буде з кожним тушкою, який підступно продав громадян і команду! “

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.