У Черкасах відбувся суд на міським очільником, через працевлаштування однопартійця

Новини Черкаси

Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, 1 лютого, запросили на  судове засідання за підозрою у вчиненому адміністративного правопорушенні щодо його розпорядження по призначенню свого однопартійця Ігоря Волошина на посаду директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради без проведення конкурсу.

Як встановлено у ході засідання Анатолій Бондаренко не повідомив у встановленому законом порядку про наявність конфлікту інтересів при ухваленні власного управлінського рішення.

Підозрюваний у вчиненні адміністративного правопорушення подав клопотання про закриття адміністративного провадження. Про це інформують кореспонденти сайту Вікка.

“Я вважаю, що складені протоколи є безпідставними, оскільки у моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення, справа підлягає закриттю у зв’язку з кількома причинами, наведеними у клопотанні”, – звернувся міський голова до суду.

Як відомо Ігор Волошин призначений на посаду  директора  департаменту та гуманітарної політики Черкаської міської ради згідно розпорядження міського голови №663 від 21.12. 2016 р. Тоді нового директора департаменту та гуманітарної політики  Черкаської міської ради Ігоря Волошина представив перший заступник  міського голови Станіслав Овчаренко, який  подякував колишньому директорові Марині Баклановій за працю й побажав успіхів новому директору.
 У клопотанні до суду міський голова пояснив, що у  січні 2016 року Ігор Волошин займав посаду заступника директора департаменту освіти й науки Черкаської ОДА, 14 січня того року звернувся до мене із заявою щодо включення його до кадрового резерву на посаду заступника директора департаменту освіти Черкаської міськради. Так, він був переведений на рівнозначну посаду. Пропрацювавши на посаді заступника 10 місяців, він подав заяву стосовно включення його до кадрового резерву на посаду директора департаменту”, – зазначив Бондаренко у клопотанні.
Таким чином міський голова має призначати особу місцевого самоврядування (при просуванні по службі), яка зарахована до кадрового резерву, поза конкурсом.
Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.