У Черкасах відбувся чемпіонат України з триатлону

Новини Черкаси

У Черкасах 24 червня відбувся чемпіонат України з триатлону серед юнаків та кадетів. Понад сто п’ятдесят спортсменів із 11 регіонів змагалися за титул чемпіона.

У змаганнях взяли участь триатлоністи із Вінницької, Харківської, Полтавської, Донецької, Львівської, Житомирської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Київської та Черкаської областей. Змагалися вікові категорії «кадети» 2002-2005 р.н. та «юнаки» 2000-2001 р.н. Спортсмени здолали 500 метрів плавання, 12 кілометрів велогонки та 3 кілометри бігу. Дистанції відбувалися на пляжі «Рів’єра» та вулицею Гагаріна.

Про це йдеться на сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Чемпіонат з триатлону серед юнаків став також відбірковим етапом до чемпіонату Європи, який відбудеться в місті Паневежис (Литва).

25 червня відбувся чемпіонат із триатлону в естафетах-мікст. Змагалися команди до 4 особи, в складі кожної з них – дві дівчини та два хлопці. Спортсмени здолали 250 м плавання, 6,6 км на велосипеді та 1,6 км бігу.

Церемонію нагородження провели депутат Верховної Ради України Олег Петренко, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, неодноразовий призер та переможець чемпіонатів Європи, Кубків з триатлону Олексій Сюткін.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.