У Черкасах від грипу померло четверо осіб

Медицина Черкаси Новини Черкаси

jsk3rArKNEsЧетверо жителів Черкас померли від ускладнень, викликаних грипом — від вірусно-бактеріальної пневмонії. У них було верифіковане захворювання на вірус типу А — пандемічного грипу. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

“Ця ситуація не є надзвичайною. Торік, наприклад, від пневмонії померло 14 жителів Черкас. Причому ці смерті трапилися не лише в сезон підвищеної захворюваності: три чи чотири випадки було навіть влітку”, – розповів Олег Стадник.

Наразі, за його словами, в області на грип та грипоподібні захворювання занедужало майже 70 тис. осіб, зафіксовано 7 летальних випадків. Показник смертності, на його думку, в Черкасах вищий тому, що тут розташована єдина на область інфекційна лікарня.

Впровадження обмежувальних заходів у школах та позашкільних закладах було, на переконання Олега Стадника, абсолютно правильним ходом, такою собі “грою на випередження”. Протягом однієї доби 19 січня захворіло майже 700 черкащан, тож такими темпами місто швидко б досягло епідпорогу захворюваності, а карантин дозволить дещо призупинити ці темпи.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.