У Черкасах цієї п’ятниці представлять фільм про анексію Криму

Новини Черкаси
 У Черкасах представлять повнометражний фільм про анексію Криму. Захід організовує об’єднання кінодокументалістів «Babylon’13», яке проведуть  14 жовтня, у День захисника України. 
Презентувати стрічку до Черкас приїдуть режисер Костянтин Кляцкін та виконавчий продюсер фільму Сергій Малярчук.
Фільм «Крим. Як це було» увійшов до «Каталогу українських фільмів 2015/2016 рр.», який розповсюджується на кіноринках найбільших міжнародних кінофестивалів Європи. Він також був представлений на Берлінському міжнародному кінофестивалі (Berlinale) в рамках Ukrainian film corner, на фестивалі «Гогольфест». На Rivne International Film Festival «Dream City» стрічка отримала нагороду в номінації «Кращий повнометражний документальний фільм».
Показ відбудеться 14 жовтня о 19:00 в кінотеатрі «Україна». Вхід вільний.
Довідково: «Крим. Як це було» – це двогодинна стрічка, що розповідає історію офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України.
Розповісти друзям

1 коментар до “У Черкасах цієї п’ятниці представлять фільм про анексію Криму

  1. 0

    0

    Як цэ було?
    “Одвични лыцары” жрали и пили за наш счет 23 года, А когда увидели настоящую армию, обосрались, и следуя заветам давних украйинськых “гэройив”типа Мазепы, пэрэприсягнулы !!! А самые смелые из них, то есть справжни гэройи и патрыоты, бросили вверенные им технику и вооружение ..зато взяли своих баб и шмутье, и гэройично, на предоставленных МО РФ автобусах ,уе.али с Крыма, “честь и слава” “одвичным лыцарам”!!!! Подвигу украинской армии в Крыму -жить в веках!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.