У Черкасах тривають роботи з реконструкції головного каналізаційного колектору

Новини Черкаси

Реконструкцію головного каналізаційного колектору проводять по вул. Гоголя від вул. Добровольського до вул. Чигиринської. У реконструкції дільниці каналізаційного колектору предбачено заміну майже 4 км. мережі водовідведення. Відповідну інформацію повідомили в комунальному підприємстві “Черкасиводоканал”.

У КП “Черкасиводоканал” інформують, що роботи виконуються в складних умовах на п’ятиметровій глибині за наявності грунтових вод. Для оновлення колектора використовують метод санації. Його переваги полягають у тому, що він дозволяє в існуючу залізобетонну мережу протягнути сучасні полімерні труби діаметром 1000 мм, попередньо виконавши промивку під тиском від бруду. На ділянках, де санація неможлива через аварійний стан колектора, роботи виконуються відкритим способом. Крім того, в зоні виконання робіт проектом передбачено заміну оглядових колодязів.

Зазначимо, що головний самопливний каналізаційний колектор побудований ще у 70-их роках. Сьогодні ж через тривалий термін експлуатації, агресивну дію газової корозії та ґрунтових вод він знаходиться в жахливому технічному стані.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.