У Черкасах триває ремонт бульвару Шевченка (фото)

Новини Черкаси

Бульвар Шевченка в Черкасах зазнає позитивних змін. Вже майже тиждень відбуваються роботи з ремонти дорожнього покриття на ділянці бульвару від вул. Небесної Сотні до вул. Припортової з парного боку бульвару. Задля проведення робіт, виконавчим комітетом Черкаської міської ради було заборонено рух автотранспорту з 31 липня до 6 серпня.

Наразі роботи з укладання асфальту тривають на ділянці між вулицями Богдана Хмельницького та Пастерівська. На ділянці зроблено обробку поверхні та очікується постачання асфальту з метою укладки.

Станом на 2 серпня укладено асфальт між вулицями Митницькою та  Богдана Хмельницького.

Рух громадського та приватного транспорту здійснюється в об’їзд вулицею Гоголя. Тролейбусне сполучення здійснюється за зміненим графіком.

Читай також: Відсьогодні перекрито рух на ділянці бульвару Шевченка

 

Розповісти друзям

4 коментарів до “У Черкасах триває ремонт бульвару Шевченка (фото)

 1. 0

  0

  И это заслуга не только Бондаренка, да и вообще как это может быть заслугой власти когда делается всё за деньги народа… Надо говорить спасибо людям, а власть выполняет наше требования либо не выполняет.

 2. 0

  0

  Позорище. Розкурочили бульвар в листопаді. І впринципи з міграцією проблемних ділянок все стабільно. Скоро вже річниця від початку робіт.
  Зате – господарники

 3. 0

  0

  Ще жодного готового кварталу немає! На нормальний асфальт класти недешеву плитку – дурість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.