У Черкасах собака врятувала господарку

Новини Черкаси

Гуляючи увечері на пустирі із собакою, 41 річна жінка, потрапила до каналізаційного люка. Подія сталася, коли жінка прямуючи за своєю вівчаркою непомітила серед нескошеної трави відкритого люка в який не втримавшись впала.

Опинившись серед рештків будівельного сміття на дні колодязя, травмована та перелякана жінка почала звати на допомогу. Нажаль, почути її голос з під землі на пустирі між двома будівельними майданчиками новобудов було неможливо.

На щастя, попри панічний напад та сильний біль від отриманих травм, жінка здогадалася набрати телефон “101”. Спілкуючись із потерпілою, диспетчер служби порятунку, одразу зрозуміла усю складність ситуації.

Перебуваючи у темряві під землею, потерпаючи від страху та болю жінка втратила орієнтування і постійно плуталась у визначенні навіть приблизногосвого свого місця перебування. З’ясувавши, що жінка зазвичай вигулює собаку між вулицями прикордонника Лазоренка та Тараскова, диспетчер оперативно-координаційного центру спрямувала у цей район рятувальне відділення.

Шукаючи інші можливості для порятунку потерпілої, застосувавши спеціальні психологічні методики, фахівець ДСНС, підтримуючи із жінкою постійний звязок, зуміла не лише заспокоїти її, а й налаштувати на практичну співпарцю.

Під час спілкування, з’ясувалось, що увесь час від падіння, поруч із отвором колодязя, чекаючи на господарку сидить її собака. Виконуючи поради диспетчера, потерпіла подала своїй вівчарці Алісі, команду, – “Голос”!

Рятувальники, які для кращого огляду місцевості піднялися на висоти кількох будівель почули собачий гавкіт, що дозволило їм визначити місце події.

Розумний пес не кинув господиню в біді, і лаяв аж поки на його голос до місця події не вийшли рятувальники. Піднявши потерпілу на поверхню, фахівці ДСНС передали її до рук лікарів.

Після первинного медичного огляду, жінку, що скаржилася на біль у грудях та ногах, каретою швидкої допомоги було доставлено до лікарні.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.