У Черкасах школяр врятував 2 дівчат, що провалились під кригу (відео)

Новини Черкаси

У четвер 15 грудня близько 16-ї години в мікрорайоні Митниця двоє дівчаток потрапили під кригу на Дніпрі. На допомогу їм прийшов випадковий перехожий, а вже потім до порятунку доєдналися надзвичайники.

Двох 8-річних дівчат врятував школяр Богдан Волик, учень 21 школи міста Черкаси. Хлопець проходив повз пляж “Живчик” на Дніпрі й почув крики про допомогу.

Ще до прибуття рятувальників, місцевий житель із ризиком для власного життя, зумів дістатися до дівчат і витягнути одну з них на берег. Другу дівчинку, яка знаходилася у воді за 20 метрів від берега, з крижаної води витягли вже рятувальники. Обох дівчат було передано до рук лікарів. З попереднім діагнозом переохолодження, дітей, яким за попередньою інформацію близько 8 років, було терміново госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Як стало вiдомо чоловiком, що взяв участь у порятунку малих, був не чоловiк, а школяр iз зошN21. Хоча чому не чоловiк, справжнiй чоловiчiй вчинок, дякую тобi Богдане. От, дiйсно для дiвчаток вiн був даний Богом. – написав у фейсбуці представник Управління ДСНС у Черкаській області Константин Проценко

 Дівчата перебували у холодній воді декілька хвилин, опісля події вони були шпиталізовані.

Розповісти друзям

2 коментарів до “У Черкасах школяр врятував 2 дівчат, що провалились під кригу (відео)

  1. 0

    0

    Видели как по Черкассам летело две скорые в сопровождении полиции в районе 16;45.

  2. 1

    0

    дійсно героїчний вчинок хлопчика, але мабуть не коректно писати – “Двох 8-річних дівчат врятував школяр” правильно – ОДНУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.