У Черкасах садочки та школи працюватимуть в штатному режимі

Новини Черкаси Освіта Черкаси

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради не бачить підстав для масового закриття навчальних закладів міста, та відповідно ухвалення рішення на Виконавчому комітеті Черкаської міської ради. Про це стало відомо за підсумками наради в мерії.

Як повідомив  в. о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Максим Шадловський, наразі керівники навчальних закладів міста керуються наказом по департаменту, яким директорам шкіл доручено самостійно приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу. Зазначене можливе за умови відсутності 20 та більше відсотків учнів.

Відповідно школи та садочки Черкас станом на 2 березня працюють в штатному режимі.

Як ми вже повідмоляли, питання можливого закриття шкіл виникло 1 березня через складні погодні умови та високу захворюваність. Також можливе закриття шкіл дало б деяку економію енергоресурсів, повідомляли в департаменті фінансової політики.

Враховуючи інформацію профільного департаменту, виконавчий комітет не планує розглядати  питання зупинення навчання – повідомив заступник міського голови Ігор Волошин.
Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.