У Черкасах розпочнуть будівництво критого бассейну

Новини Черкаси Новини Черкаської області

На 2017 рік заплановано реалізацію проектів регіонального розвитку у галузі спорту, серед яких “Будівництво критого басейну для плавання обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи”.

Про це під час наради розповів начальник управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

“Сьогодні, ми намагаємось забезпечити наших атлетів конкурентоспроможним інвентарем та обладнанням, а також враховувати нагальні потреби. Цьогоріч будуть продовжуватися дії, спрямовані на покращення, поновлення і реконструкцію існуючих спортивних об’єктів, а також будівництво нових. Серед них також заплановано реконструкцію адмінбудівлі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з надбудовою другого поверху та добудовою спортивних залів”, будівництво стадіону обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву”,- повідомив М. Зеленський.

Також він додав, що по Черкаській області функціонує 40 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких культивується 47 видів спорту, загальна кількість вихованців становить 12 221 з них віком до 18 років – 11 844.

У дитячо-юнацьких спортивних школах Черкаської області функціонує 172 відділення за видами спорту, з них 139 за олімпійськими та 23 відділень за неолімпійськими видами, 3 – спортивно-технічних і прикладних видів спорту та 7 за видами спорту для інвалідів.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.