У Черкасах реконструкція вулиці Героїв Дніпра триває навіть у вихідні дні (фото)

Новини Черкаси

Майже два місяця триває повна реконструкція вулиці Героїв Дніпра в Черкасах. Спершу, роботи розпочалися на ділянці від вул. Жужоми до вул. Б. Хмельницького.

Результат після першого місяця реконструкції Героїв Дніпра маєте змогу переглянути на нашому сайті за цим посиланням.

photo_2016-08-28_13-25-09Як повідомляв міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, реконструкцію вулиці планують закінчити до кінця поточного року:

БондаренкоЦього року ми хочемо повністю завершити роботи на вулиці. Вона буде повноцінною: з тротуаром, велосипедною доріжкою, зупинками, щоб кожен житель міг проїхати до Дніпра, на відпочинок.

Розповісти друзям

3 коментарів до “У Черкасах реконструкція вулиці Героїв Дніпра триває навіть у вихідні дні (фото)

 1. 1

  0

  Я навіть мовчу, що пилюка летить у вікна разом з піском.. проте буде крута дорога – нарешті !!!! Дякую НОВОМУ МЕРУ, що не балабол !

 2. 1

  0

  ЦЕ не реконструкція, коли бездарно керують брат, кум, сват. Навезли тисячі тон щебеню, відсіву , піску . Зняли старе покриття Почали засипати та трамбувати основу, утрабували. Дощ нагадав що у проект інколи треба заглядати , виявилося що забули про зливну каналізацію, яка повина проходити в тому місці де насипані тисячі тон матеріалів.Тепер все це перемііщують в інше місце, знову знімають основу уже в котрий раз..Цікаво за чий рахунок цей бардак від якого мешканцям будинків немає спокою в вихідні дні на протязі двох місяців? Ау ..органи контролю..

 3. 0

  0

  Неудобства можно перетерпеть. Но хотелось бы, чтобы кроме дороги и тротуаров вдоль Днепра были скамейки для отдыха, хорошее освещение. То есть, полноценная набережная.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.