У Черкасах разом з дорогою асфальтують калюжі (відео)

Новини Черкаси

Не дивлячись на сильну зливу, що відбулася ввечері 4 вересня дорожники продовжили укладку асфальту на бульварі Шевченка.  Місцеві жителі обурені таким відношенням дорожників до ремонту  зафільмували працівників, які кидали повні лопати асфальту прямісінько в калюжі, інформує “Рось“.

Черкащанин Олександр, який повертався з роботи відзняв на відео процес укладання асфальту просто після зливи та виклав його у мережу. Втім  представнику підрядника Ігорю Віблому вже не один раз доводилось коментувати подібні ведео у соціальних мережах. Посадовець  щоразу пояснює «свідомим» громадянам сучасні технології укладки дорожнього покриття.

Ігор Віблий переконує –  процедури ремонту дороги витримані і порушень немає. За словами представника дорожної служби перед укладанням асфальту на суху продуту основу проливають бітумну емульсію, далі відбувається зчеплення з асфальтом. Тож волога майже не впливає на міцність і якість покриття, пояснює він. Гарячий асфальт потрібно вкласти швидко, допоки він не охолоне. Температурний режим контролюють спеціальним датчиком протягом усієї роботи.

Автовласники та професійні водії в думках розійшлися. Одні вже й не дивуються мокрому укладанню асфальту та іронічно називають цей процес – «нашими українськими технологіями».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.