У Черкасах привітали освітян з їх професійним святом (фото)

Освіта Черкаси

Привітати педагогів на свято завітали міський голова Анатолій Бондаренко із заступниками Романом Буданцевим, Геннадієм Шевченком та Ігорем Коломойцем, депутатами міської ради та керівниками структурних підрозділів Черкаської міської ради. Почесним гостем зібрання стала народний депутат України Ірина Сисоєнко, яка у четвер, 28 вересня, завітала до Черкас.

У своєму виступі Анатолій Бондаренко привітав присутніх зі святом, наголосивши, що галузь освіти є одним із пріоритетів у роботі міської влади.

– Можна збудувати дороги, відремонтувати тротуари, провести освітлення, благоустрій територій і т.д. Але якщо не вкладати зусилля та фінанси у галузь освіти – то все марно. Бо саме знання, це – шлях в майбутнє. Створюючи сьогодні для всіх дітей Черкащини та педагогів гідні умови для навчання та праці, – ми спільно розбудовуємо наше завтра, – відзначив міський голова.

За його словами, до закінчення  року заплановано завершення заміни вікон на металопластикові  склопакети майже у всіх закладах галузі. Абсолютно нові покрівлі отримали два дитячих садки  та ремонтуються проблемні ще в 12 закладах. Понад 20 установ капітально оновлюють санвузли та харчоблоки.  Роботи з утеплення фасадів розпочато в 21 садочку та 10 школах.

У 2017 році  зрушила з місця й наболіла проблема стану павільйонів, тротуарів та доріжок в наших школах та садочках.  Також варто виділити ДНЗ №37, в якому не було жодного функціонуючого павільйону, і фактично з «нуля» будується 5 та ДНЗ № 41, який на заміну напіваварійних цегляних коробок отримав нові казкові будиночки на ігрових майданчиках.


Особливу увагу слід звернути на  участь освітян у «Громадському бюджеті».  Минулого року було успішно реалізовано 4 проекти, цього року втілюються в життя вже 8.  Для участі у «Громадському бюджеті» на 2018 рік зареєстровано вже 24 проекти.

 Ще один  напрямок розвитку наших шкіл – це фізична культура та  спорт. Футбольні поля з  найкращим штучним покриттям в Україні, прийняли юних футболістів вже з початку навчального року в  чотирьох школах (№№ 28, 26, 32, 34). Ще в двох – зводяться багатофункціональні майданчики зі штучним покриттям. Школа №13 виборола перемогу в «Громадському бюджеті 2016р.» та будує футбольне поле зі штучним покриттям, а також розпочато будівництво великого (40м Х 60м) футбольного поля в гімназії № 31, – розповів міський голова.

Другий рік діє Програма організації безкоштовного харчування окремих категорій учнів 1-11 класів. Згідно неї всі учні 1-4 класів, та окремі  категорії  школярів 5-11 класів, а це  більше одинадцяти тисяч учнів,  отримують безкоштовні обіди.

Після чого для всіх присутніх подарували  святковий концерт актори Черкаського драмтеатру.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.