У Черкасах привітали дітей, які потребують особливої підтримки

Новини Черкаси Новини Черкаської області

На День Святого Миколая жодна дитина не повинна залишатися поза увагою, особливо діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які потрапили у складні життєві обставини.

У Черкасах та у Черкаському районі помічники народного депутата Владислава Голуба за сприяння ГО «Форум розвитку Черкащини» відвідали дітей, які потребують особливої уваги з боку суспільства, вручили їм солодкі подарунки. Також солодкі подарунки передали голові комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Черкаського району Ніні Миколаївні Вурсіченко. Їх отримали 50 діток, якими опікується комітет.

«Я безмежно вдячна Владиславу Володимировичу за турботу про дітей, якими опікується наш комітет. За два роки ще жодного разу він нам не відмовив. Ми вдячні йому за його доброту і раді, що маємо такого депутата»,– розповіла Н. Вурсіченко.

За словами представників ГО «Форум розвитку Черкащини» приємно бачити щасливі очі малечі й хоч на декілька годин ставати чарівниками, аби подарувати дітям радісні хвилини.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.