У Черкасах провели зустріч із народним депутатом Андрієм Білецьким

Новини Черкаси

8 грудня черкащани зустрілися із народним депутатом, командиром полку «Азов» Андрієм Білецьким. Аби поспілкуватися із народним обранцем завітали понад сотні черкащан, серед яких представники Цивільного корпусу «Азов», Самооборони Майдану Черкаської області й інші прихильники.

Як зазначив Андрій Білецький, нині армія перетворилася на священне дійство, українську націю та українських патріотів не можна критикувати, проте справжня ситуація значно гірша, ніж про неї розповідають.

«Якщо ми хочемо сильну армію, в першу чергу, нам потрібна нормальна ефективна економіка. Є економіка, тоді є гроші на армію, тоді можна говорити про реформи. Питання економіки – це питання інвестиційної привабливості, як для зовнішніх інвесторів, так і для внутрішніх інвесторів. Щоб була інвестиційна привабливість, потрібні чіткі привила гри й повне знищення корупції», – наголосив А. Білецький.

Також він зазначив, що нашій державі необхідна сильна централізована влада та широка децентралізація.

«Справжня децентралізація – це не тільки питання, пов’язане з грошима, це й питання можливості обирати громадами»,– зауважив народний депутат.

За його словами, місцева громада має обирати собі керівників, зокрема й очільника Головного управління національної поліції у Черкаській області.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.