У Черкасах пройшли навчання сержантів з усієї України – фоторепортаж

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Із 15 по 17 червня 2016 року на базі Черкаського автобата в Оршанці проходили збори головних сержантів батальйонів рот частин тилового забезпечення. Вони мають виробити єдині погляди в підготовці тилових підрозділів ЗСУ з питань організації заходів бойової підготовки та організації життєдіяльності військ, – про це пише газета “Вечірна Черкаси”.

bf1d99f55c1e5372caa2fe2f3c8ad151_L

15 червня проходили тренування  з вогневої підготовки, а також практичні заняття із вправ стрільби. Кожен головний сержант отримав оцінку та деякі зауваження, на які потрібно звернути увагу.

IMG_9773

16-17 червня розглядалися питання по відпрацюванню питань і розгляду концепції сержантського складу, а також по порядку обліку та забезпечення особового складу.

IMG_9799

– Основна увага приділяється сержантському складу як професіоналам, які спроможні готувати свої підрозділи для виконання завдань за призначенням. Також сержанти будуть спроможні забрати на себе питання, які покладаються на офіцерів, а саме проведення занять, підготовка нарядів, військова дисципліна, тобто головний сержант повинен замінити офіцера з питань підготовки підрозділів, офіцер в свою чергу повинен займатися питаннями управління під час організації бою і керувати підрозділом. Саме ці заняття дадуть змогу підняти авторитет сержантів, навчити їх правильно готуватись до занять та проводити їх, – заявив начальник автотранспортного управління ЗСУ, полковник Ігор Молот.

IMG_9806

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.