У Черкасах продовжується ремонт доріг

Новини Черкаси

У Черкасах зараз триває капітальний ремонт дорожнього покриття на вулицях: Оборонній, Героїв Холодного Яру, Митницька, Верхня Горова, Крилова  та завершується – по вул. Смілянській (від вул.30-річчя Перемоги до меж міста. Про це розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Крім цього,  виконано дві черги ремонту бульв. Шевченка від вул. Лазарєва до вул. Митницької та вул. Героїв Дніпра від вул. Жужоми до вул. Сержанта Смірнова, відремонтовано вул. Менделєєва, вул. Сумгаїтську, вул. Небесної Сотні, вул. Гоголя, вул. Кавказьку, вул. Нечуя-Левицького та вул. Чіковані.  А також у мікрорайоні Дахнівському –  заасфальтували дороги на вул. Горіховій,  Затишній, Коротєєва та Братів Савченків.

Сергій Отрешко зазначає, що у плановому режимі продовжується поточний ремонт низки черкаських доріг, визначених, згідно з рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради.
За його словами, якщо сприятимуть погодні умови, то передбачається, орієнтовно, до 1 листопада завершити усі визначені  на цей рік ремонтні роботи на автошляхах міста.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.