У Черкасах проблеми зі сміттям (фото)

Новини Черкаси

У соціальних мережах вже декілька днів черкащани масово скаржаться на купи сміття, яке збирається вже не один тиждень біля контейнерів та на відсутність його прибирання.

Нагадаємо, що в Комунальному підприємстві “Черкаська служба чистоти” нещодавно відбулися зміни в керівництві. Екс-очільник служби чистоти Олександр Савенко неодноразово наголошував, що на Черкаси очікує сміттєвий колапс у зв’язку із закінченням дії договору з підрядником, який надає спецтранспорт для вивозу сміття. Проте через міські баталії проблему було проігноровано, але як стверджував тимчасовий очільник департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Сергій Танюк, жодних проблем з вивозом сміття немає… Також, під час однієї із сесій ЧМР колишнім директором “Черкаської служби чистоти” було запропоновано придбати сміттєвози, а не замовляти їх у підрядників, проте пропозиція не знайшла підтримки серед членів бюджетної комісії.

До теми: Віра Іщенко відсьогодні відповідальна за вивіз сміття у Черкасах

Так, черкащанка Вероніка Мірошник оприлюднила фотознімки, де видно про придуманий чиновниками порядок з вивезенням сміття в нашому місті…

“Хтось говорить що немає під’їзду до смітників. Хтось говорить про зміну очільника. А я з сусідами радію що зима, бо менше смердить. Вивезти не можуть, а принтери на платіжки не зламаються? Фото сьогодні Нарбутівська – Іллєнка. І таке по всьому місту! Чому не вивозиться сміття?”, – пише черкащанка.

В той же час містяни нарікають на неякісне обслуговування в питанні вивезення побутових відходів від багатоповерхівок. Так вже 4 днів не вивозять сміття за адресою бул. Шевченка 345. Про це пише  черкащанин Віктор Каймаков у спільноті “Місто на Че”.

Також про проблему зі сміттям повідомив й черкаський журналіст Костянтин Бондар. – Волосся в “Че” все ще дуже дорого! Бодаренко, АУ! Львів вже близько!

Розповісти друзям
  • 39
    Поширили:

4 коментарів до “У Черкасах проблеми зі сміттям (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.