У Черкасах презентували систему автоматизації надання соціальних послуг”Прозорий офіс”

Новини Черкаси

Позитивний досвід міста Харків для більш зручного надання соціальних послуг громаді презентували сьогодні в Черкасах. Представники ТОВ «ЕнТехЕко» (м.Харків) провели презентацію програмного забезпечення «Автоматична система управління центру соціальних послуг «Прозорий офіс» 

Участь в презентації взяли фахівці департаменту соціальної політики та заступник  міського голови Геннадій Шевченко.

За словами керівника проектів ТОВ «ЕнТехЕко» Василя Павленка, програма «Прозорий офіс» успішно працює у Харкові і добре себе зарекомендувала. Її мета – впровадження системи автоматизації для покращення надання соціальних послуг населенню. Програма передбачає роботу із усіма послугами, які надає управління праці та соціального захисту населення для розрахунку виплат і допомог (оформлення субсидій, путівок, пільг тощо).

– Система «Прозорий офіс» дозволяє більш якісно надавати послуги громадянам. Завдяки їй людина витрачає мінімум часу для спілкування з органами місцевої та державної влади. Громадянин приходить в одне місце і отримує відповіді на усі запитання, які її цікавлять, – зазначила аналітик комп’ютерних систем ТОВ «ЕнТехЕко» Тетяна Якименко.

А заступник міського голови Геннадій Шевченко зауважив:

– Ми вдячні харківським партнерам за детальну презентацію системи «Прозорий офіс». Ми детально вивчимо їхню пропозицію. Чи скористаємося ми їхніми послугами, чи оберемо іншу подібну систему – покаже час. Однак однозначно можу сказати, що Черкаси будуть рухатися у напрямку осучаснення і вдосконалення надання соціальних послуг населенню.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.