У Черкасах працюватиме новий виконавчий комітет

Новини Черкаси

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради після того, як депутати обрали нового секретаря ЧМР Ярослава Нищика, взялись за розгляд питання щодо нового складу виконавчого комітету.

Для цього знову перейшли в режим дії постійних комісій і заслухали п’ятьох кандидатів на посади заступників міського голови і членів виконкому, а також чотирьох представників від громадськості на посади членів виконавчого комітету. На посаду заступників міського голови запропонували кандидатури Людмили Бордунос, Юрія Ботнара, Ігоря Кривошею, Ігоря Волошина та Ігоря Коломойця.

“За професією я юрист, вважаю, що своїми знаннями допомагатиму змінити місто на краще”,– розповіла кандидат Людмила Бордунос.

Втім депутат Володимир Гриценко зауважив, що не голосуватиме ”за” кандидатуру Л. Бордунос.

“Ви вели дуже брудну гру, фальсифікували вибори, і дуже негативно себе поводили, як людина, я буду голосувати ”проти”,– розповів Володимир Гриценко.

Кривошея Ігор розповів, що працює на підприємстві ПАТ ”Азот” на керівній посаді, добре володіє ситуацією в місті а тому зможе допомогти розвиткові міста.

До складу членів виконкому від громадськості запропонували включити Амброса Сергія Васильовича, батька Народного героя України, полеглого в боях Сергія Амброса, Ігоря Зайчука – бійця полку ”Азов”, безпартійного, Олександра Поліщука, здобуває вищу освіту, безпартійного, Діану Тяско, представляє громадську організацію ”Яворина”, відстоює права жінок, займається волонтерською діяльністю, допомагає дітям.

Потому депутати перейшли в режим сесійного засідання, де А. Бондаренко поставив на голосування цей проект рішення виконкому. Депутати Павло Карась також запропонував включити окремим пунктом до складу нового виконкому секретаря Черкаської міської ради Ярослава Нищика. За проголосувало 26 депутатів.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.