У Черкасах понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів, у 20-ти – безкоштовний доступ до Інтернету

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах на маршрути щоденно виходять до 64-ох одиниць електротранспорту. Таким чином вдалось зменшити інтервал руху на маршрутах № 1, 7, 10 до семи хвилин. Крім цього, подовжено роботу тролейбусів у вечірній час до 22.15. Про нововведення у роботі КП «Черкасиелектротранс» задля збільшення попиту та покращення якості обслуговування пасажирів розповів його директор Петро Кучер, інформує Черкаська міськрада.

– Відзначу, що для комфорту пасажирів ми встановили GPS-трекери. Тож кожен охочий має можливість відстежувати рух тролейбусів у реальному часі. Також впроваджено синхронне звукове та візуальне інформаційне забезпечення, освітлення в салонах тролейбусів та маршрутних показчиків, – ділиться нововведеннями директор КП «Черкасиелектротранс».

У 20 тролейбусах є безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою WI-FI-роутерів. А встановлення в салонах тролейбусів QR-кодів сприяє проведенню безготівкового розрахунку за проїзд через додаток Приват24.

На перспективу підприємство сподівається на поступове оновлення рухомого складу. Зокрема, це передбачено і міською Програмою розвитку електротранспорту на 2017-2020 роки.

Директор переконаний, що саме за екологічним транспортом майбутнє пасажирських перевезень. До того ж, проїзд у тролейбусах істотно економить сімейний бюджет, оскільки вдвічі дешевший від маршрутних автобусів і пропонує пасажирам досить комфортні умови.

Розповісти друзям
 • 51
  Поширили:

3 коментарів до “У Черкасах понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів, у 20-ти – безкоштовний доступ до Інтернету

 1. 5

  0

  Підтримуємо. Майбутне за екологічним транспортом. Тому треба збільшити кількість тролейбусів, відкрити нові маршрути по місту. Можливо для цього треба і збільшити вартість проїзда до 3 грн, тільки зазначити, що якість перевезення буде покращуватись.

 2. 0

  0

  Ще треба поновити розклад руху тролейбусів і збільшити кількість тролейбусів у вихідні дні!

 3. 0

  0

  Очень поддерживаю такой вид транспорта. Но к сожалению, каждый день езжу на троллейбусе №3, я прихожу в ужас. Троллейбусы забиты, а платить некому. Пенсионеры едут на работу и на базар, студенты и школьники. А те, кто может заплатить, просто не могу в него сесть. Все должны платить. 2грн. это не такая большая сумма даже для пенсионера и студента. У студентов телефоны минимум за 3000грн.,а пенсионеры целый день катаются, а прибыли никакой. Можно утром и вечером ввести специальные (платные) рейсы. И хотелось, чтобы продлили маршрут тр. №3 из Сосновки. Ведь последний уходит в 16.25. А что делать платежеспособным пассажирам у которых работа заканчивается в 17.00. Приходится идти до ост. Областная больница, а зимой в гололед – это не просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.