У Черкасах перевізники масово знімають автобуси з маршрутів

Новини Черкаси

Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради під час сьогоднішнього засідання вкотре перенесли питання стосовно підвищення вартості проїзду у міському транспорті. У результаті, черкаські перевізники розпочали страйк та знімають свої автобуси з маршрутів.

Відповідну інформацію першим повідомив секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик, мовляв, він має інформацію, що перевізники розпочнуть страйк о 12.00.

“Прошу повідомляти в разі відсутності автобусів. За попередньою інформацією в 12-00 перевізники знімають автобуси з маршрутів”, – написав на власній сторінці фейсбук секретар ЧМР.

Інформація знайшла своє підтвердження. У соціальних мережах з’являються повідомлення про відсутність автобусів на маршрутах та на зупинках спостерігається масове накопичення пасажирів.

“Маршрутки у Черкасах оголосили страйк. Всі автобуси масово з’їжджають з ліній у своє депо, на зупинках спостерігається масове накопичення пасажирів. Всі надії на наші тролейбуси.”, повідомив Представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

До темиВ Черкасах планують збільшити кількість тролейбусів для забезпечення пасажиропотоку

“Зараз проходить нарада під керівництвом заступника міського голови Ігоря Волошина та за участі працівників комунальних підприємств та профільного департаменту, на якій вирішують питання про мінімізацію можливої шкоди, яку принесе відмова маршрутників від перевезення”, – інформують кореспонденти сайту ПроВсе.

Наразі, виконком оперативно вирішує як діяти в цій ситуації. О 12:30 вдбудеться брифінг у 206 кабінеті в будівлі Черкаської міської ради.

Розповісти друзям
 • 72
  Поширили:

3 коментарів до “У Черкасах перевізники масово знімають автобуси з маршрутів

 1. 3

  0

  Мудаки. Розірвати договори. Послати к є…. матері. Висунути зустрічні вимоги з культури обслуговування. Ще жодного не бачив щоб сам відмовився від маршруту

 2. 0

  0

  Простояв 30хв.Захворів наприклад.Хай повертають кошти на лікування та возять за власний кошт до лікаря.Коли закінчиться цей БЕЗПРІДЕЛ?????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.