У Черкасах оновили вуличне освітлення по вулиці Сумгаїтська

Новини Черкаси

У Черкасах покращили мережу вуличного освітлення на вулиці Сумгаїтській з заміною застарілих ламп на енергоощадні.  Так за інформацією комунальників під час реконструкції встановлено 318 світлодіодних LED-світильники, а було 154 світильники ЖКУ-100 з лампами ДНАТ-150.

Про це повідомили у прес-службі КП “Міськсвітло”.

Для покращення стану освітленості дороги, згідно рекомендацій дорожньої інспекції, додатково встановили на кожну опору по два LED-світильники, потужністю по 80 Вт. Під час реконструкції встановлено 318 світлодіодних LED-світильники, а було 154 світильники ЖКУ-100 з лампами ДНАТ-150.

“Це друга вулиця в місті на якій удосконалили освітлення. Адже реконструкція по вулиці Сумгаїтській надзвичайно необхідна, оскільки вона є частиною транзитного шляху через Черкаси. А встановлення світлодіодних LED ламп на відміну від ДНАТ є економним варіантом. Водночас ми заощадимо 163 тисяч гривень за п’ять років із міського бюджету “, – говорить заступник директора КП “Міськсвітло” Павло Собко.

Нагадаємо, що триває реконструкція вулиць: Гетьмана Сагайдачного, Кобзарської, Святотроїцької, Верхня Горова та Алеї Путейки.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.