У Черкасах оголошено надзвичайну ситуацію

Новини Черкаси

У Черкасах оголошено надзвичайну ситуацію через відсутність водопостачання у місті, яке сьогодні повторно виникло через аварію на високовольтній магістралі, в результаті чого зупинилась робота насосної станції.

У зв’язку з цим створено штаб з надзвичайної ситуації, який має забезпечити населення водою. Також, зупинено навчальний процес у всіх навчальних закладах міста.

У соціальних мережах з’явилася перша інформація, що воду, яку підвозять за графіком – не безкоштовна. Відповідну інформацію повідомив депутат Черкаської міської ради Ярослав Нищик.

“На пунктах, де роздають воду за вказівкою міської влади, – черги. Городяни черпають совками напіврозсталий сніг із тротуарів, збирають у пляшки брудну рідину, яка стікає по водостоках на будинках, доходить до штовханини. У місцевих магазинах скупили воду у великогабаритній тарі. І що цікаво, черкаський водоканал доочищену артезіанську воду продовжує продавати за гроші, хоч мав би роздавати її містянам безкоштовно.“, – написав на власній сторінці фейсбук депутат.

Як проходять роботи з відновлення електропостачання на водозабор у Сокирно.

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на власній сторінці фейсбук повідомив, що вже о 15.00 мають подати електропостачання на водозабор, що дозволить подачу питної води до м.Черкаси близько 18.00 години.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.