У Черкасах облаштували сміттєзвалище на березі Дніпра (фото)

Новини Черкаси

У Черкасах берегова лінія від “Живчика” до “Рів’єри”, не отримує належного прибирання, через що відпочивати там стало  небезпечно. 

Ще перед початком пляжного сезону в нашому місті, до нашої редакції звернулися мешканці будинків по вул. Героїв Дніпра з проханням оприлюднити екологічний стан берегової смуги на нашому сайті, мовляв, що влада їх не чує. Сподіваємося, що керівництво міста детально вивчить ситуацію та почнуть діяти в інтересах громади.

Розпочнемо з весни 2017-го року. Черкаська міська рада, за допомогою місцевих ЗМІ, інформує громаду про початок підготовки міських пляжів до купального сезону, про відкриття пляжу “Пушкінський” тощо. Вони справді розпочалися, але як завжди оминаючи ділянку про яку ми й пишемо. Відповідно ми поєднали відпочинок з роботою та вийшли прогулятися, щоб зробити декілька знімків.

Ці світлині були зроблені в березні поточного року. Ми впевнені, що багатьох людей обурює такий стан улюбленого місця відпочинку в будь-яку пору року.

Що сьогодні? Ситуація зовсім не змінилася, вона – погіршилася.

Нагадаємо, що взимку біля станції веслувальників було демонтовано незаконну споруду. Як наслідок, через безвідповідальність чи байдужість влади, на місці демонтованої споруди залишилася купа будівельного сміття. А тепер це місце стало пляжним сміттєзвалищем, яке містить у собі небезпечні відходи: бите скло, шприці, будівельний мусор, цвяхи та засоби контрацепції.

Розповісти друзям

3 коментарів до “У Черкасах облаштували сміттєзвалище на березі Дніпра (фото)

 1. 1

  0

  В Черкасах в 2016-2017 роках взагалі забули,що вулиці, торотуари ,громадські зупинки треба прибирати.На зупинканках сміттєві баки прибираються раз в квартал.А зарплату відповідні служби і організації,що несуть відповідальність за контроль та прибирання отримують зарплату кожен день.
  Чисто тільки там де прибирають.

 2. 1

  0

  А це що марсіяни сміття на берег привезли??? Спіймали зі сміттям – паспорт забрали і виселили з міста на протязі 1 – ї години!!! Без права проживання в подальшому серед людей.
  Виселяти на неосвоєні території, хай як і раніше ходять в кукурудзу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.