У Черкасах незважаючи на заборону продовжується забудова набережної (відео)

Новини Черкаси

Рішення депутатів Черкаської міської ради для забудовника – пусте. Такий висновок можна зробити переглянувши відео зняте на квадракоптер по вул. Козацькій, де сьогодні триває будівництво будинків.

 

Пока депутаты холиварят и пиарятся стройка идет. Не делаю никаких выводов, просто показываю что твориться за забором. Друзья, делайте выводы сами…

Опубликовано Александром Постолом 12 августа 2017 г.

Розповісти друзям

2 коментарів до “У Черкасах незважаючи на заборону продовжується забудова набережної (відео)

 1. 2

  0

  Складається враження, що рішення й справді для забудовників – пусте слово. Не розумію чому бондаренко так ризикує репутацією та довірою виборців. Може це через гранату з погрозами, яку йому підклали, адже ніхто не знає що саме йому написали а кричали в усіх змі про цю подію. Потім спливає ось це що маємо, але Бондаренко точно не думав отримати такий спротив.
  Радуцький. Фігура взагалі – унікальна. Унікальність в тому, що він провернув з Одаричем злий жарт а тепер ще проробляє те саме з Бондаренком, виникає думка що з ним просто ні перший, ні другий ділитися не хотять і він створює цей маразм навколо всього. Робимо висновок, що Радуцькому просто потрібне ручний міський голова, який по сути без нього нічого зробити не зможе, тобто не обіймаючи посаду мера керувати Черкасами.

 2. 0

  0

  Зверніть увагу, на місце де бьються сваї! Ця територія забудовнику ще не відведена. Це міська земля! Тобто маємо відверте Самозахоплення! Інспекція ДАБК в п”ятницю мені повідомила, що мій запит на перевірку отримали, але у них не вистачає часу. Можливо за місяць проведуть перевірку! Отака у них важка робота! А в цей час незаконне будівництво триває! Виходить, що всі в темі і всі в долі?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.