У Черкасах навчали працівників кінотеатру діям з евакуації глядачів та дітей при умовній пожежі

Новини Черкаси

Фахівці профілактичного блоку Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області розпочали масштабні перевірки об’єктів із підвищеним ступенем ризику на предмет виконання вимог пожежної безпеки. Зокрема 31 березня, таку перевірку проведено у кінотеатрі “Мультіплекс”та розважальному центрі для дітей, що розмішені на 4 поверсі ТРЦ “Любава”.

В ході перевірок, особлива увага фахівців ДСНС придялялася перевірці технічного стану та справності автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, аварійного освітлення та керування евакуацією, утримання внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання а також евакуаційних шляхів та виходів.

Водночас, із посадовими особами, співробітниками і арендарями розважальних центрів були проведені спеціальні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки і користування первинними засобами пожежогасіння.

Особливу увагу під час перевірки було приділено тренуванням щодо проведення евакуаційних заходів із відвідувачами закладів.

Під час спілкування, рятувальники звернули увагу відвідувачів на наявні шляхи евакуації, місце розташування первинних засобів пожежогасіння. Практично продемонстрували як діяти під час оголошення сигналу про небезпеку, для цього рятувальники разом із обслуговуючим персоналом об’єкту покроково пройшли кожен етап евакуації від оголошення до виходу у безпечне місце.

Спілкуючись із інспекторами, дітлахи вправно відповідали рятувальникам на запитання щодо номеру виклику рятувальної служби, напрямку руху у випадку небезпеки.

Під кінець заходу інспектори роздали відвідувачам інформаційно-роз’яснювальні листівки в яких у вигляді інфографіки показані дії на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Так, в мережі кінотеатрів “Мультіплекс” були відпрацьовані дії обслуговуючого персоналу під час виникнення умовної пожежі та відпрацьовано порядок оповіщення, евакуації глядачів та дітей із закладу.

З інформацією щодо обєктів перевірок та результати можна буде ознайомитися на офіційному сайті Управління.

Загалом рятувальники області спільно з представниками ЗМІ здійснили перевірки 5-ти торгівельно-розважальних закладів у містах Черкаси та Умань (  ТРЦ «Plazma», ТРЦ «Lubava», ТЦ «Будинок торгівлі», в місті Умань перевірки було проведено в розважальному центрі «Uman Plaza» та розважально – спортивному комплексі «Amarant».)
Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.