У Черкасах намагалися пограбувати “Рубін”

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Злочинець намагався приховатися від поліції у підсобці

Наряд групи затримання роти поліції охорони УПО Черкаської області затримав зловмисника на місці скоєння злочину. Яскравим прикладом миттєвого реагування правоохоронців на сигнал тривоги з об’єкта, що знаходиться під охороною Управління поліції охорони стало затримання зловмисника, який вчинив спробу пограбувати магазин ювелірних виробів та вишуканих подарунків «Рубін» в м. Черкаси.

Про це пише сайт “Вечірні Черкаси“.

– О 3-й годині ночі наш наряд отримав повідомлення про сигнал тривоги, що надійшов на пульт централізованого спостереження. Під’їзджаючи до місця спрацювання – магазину «Рубін», побачили, як невідомий ще тільки залазить у розбите вікно магазину, – розповів старший наряду групи затримання роти поліції охорони Володимир.

Від часу отримання сигналу тривоги до прибуття на об’єкт пройшло не більше двох хвилин. За інформацією управління поліції охорони в Черкаській області, діючи виключно за інструкцією, вони миттєво заблокували всі можливі шляхи для втечі, затримали зловмисника, який зрозумівши, що його викрито, спробував уникнути відповідальності – заховався у підсобне приміщення.

Грабіжником виявився черкащанин 1990 року народження, раніше не судимий. Вкрасти нічого ще не встиг. Від пояснень відмовився.

Правопорушника доставлено до чергової частини Черкаського відділу поліції.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.